İK Danışmanlık

Bu hizmet, hizmetlerin etkilerinin gözlendiği yer. Raporlama, planlama, danışmanlık eş zamanlı olarak bu hizmette gerçekleşir. Her ay raporlamalarla datalar sizlerle paylaşılır. Belirli periyotlarla bir araya gelinerek toplantılar gerçekleştirilir.

Daha iyi bir kurumsal refah yaratmak, güçlü bir insan kaynakları işleviyle başlar. Bu sebeple İnsan Kaynakları (İK) danışmanları kurum ve kuruluşların güçlü bir çalışan profili oluşturmalarını sağlamak adına çalışanların işe alım, mülakat ve taranmasını yöneten profesyonellerdir.

Etkili bir İK danışmanlık yürütülmesi işin analizi ve tanımı, gerekli durumlarda eğitimler organize etmek, iş memnuniyeti, performans değerlendirme, çalışanın işe uygunluğu gibi süreçleri de kapsar.

Well’n Work İK danışmanlık ekibi olarak, çeşitlilik içeren ve kapsayıcı bir ortam oluşturmak için kuruluşunuzun stratejik İK kararlarını almalarında yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte kuruluşların geleceğe güvenle bakabilmeleri adına mevcut ve potansiyel liderlerin gelişimine yardımcı olabilmek adına eğitimler sağlıyoruz.